Ana Sayfa > Duygu Yerim > İnsanlık

İnsanlık

Bazı insanlar acıtır..Varlığı acıtır, yokluğu acıtır..Konuşsa acıtır, sussa acıtır..Hep gülsün istersin ama o başkalarıyla gülerken bile içini acıtır..Kızarsın ona , kırarsın , kırılırsın…Kendi kırılmışlığın umrunda olmazken Onun kırgınlığı yine içini acıtır..

Bazı insanlar gülerken , senin için hiç birşey ifade etmez !!Bazı insanlar renkli karlar yağdırır..Gözlerini kapattırır..Kayarsın, düşersin o kar’ın üstünde..Ama bir güneş açsın diye aklına bile getirmezsin..Zaten ; Güneş mi var ? Kar mı yağıyor ? ayakların mı kaydı ? Kaç yerinden yara aldın … bunların hiç bir önemi olmuyor..Bazı insanlar varken..Her şeye rağmen Bazı insanlar İy iki Var!!Asıl mesele insan olabilmektir.

Kürtlerle, Türklerle, Araplarla, Müslümanlarla değil, hangi dinden, hangi inançtan, hangi mezhepten, hangi ideolojiden olursa olsun iyi insanlarla bir arada yaşamayı tercih ediyorum. Toplumsal ilişkilerde liyakatin ve dürüstlüğün belirleyici olmasını savunuyorum…)
Belki günah çıkarttık, belki yapmak istediklerimizi yaptık, belki de sevincimizi sanal üzerinden paylaştık.

Sonuç olarak hangi yöntemi seçtiyseniz hiç farketmez www.duyguyerim.net e giriş yapmış ve adımınızı atmış olmaktasınız.Her sohbet ortamında  olduğu gibi bizim  sohbetin de iyi ve kötü, olumlu ve olumsuz yönleri bulunmaktadır. Herkese göre değişebilen, değerlere göre yönlendirebileceğiniz bir ortam yaratmak sizin elinizdedir.

Hayatımızda olduğu gibi sohbet sitemizde  bazı kaideler bulunur. Her türlü amaca hizmet eden sohbet odalarımız mevcuttur. Fakat www.duyguyerim.net dediğiniz anda eğlencenin, dürüstlüğün, sade sohbetin ortasında bulacağınız bir sohbet sitesi ile karşılaşmanız muhtemel.  kendinizi daha rahat ifade edeceksiniz…

Cinsel içerikli odalarımız bulunmamakla birlikte; radyoda kesintisiz birbirinden canlı djilerimiz mevcuttur…bilindik biseydir ki sohbet sitelerine girmemizin en büyük nedeni bazen hayattan kaçmak, bazen de paylaşmak istediklerimizi çok yakınımız ile değil de biraz daha uzaktan birileri ile paylaşma isteğidir.

Zaman geçirmek, geçireceğimiz zamanı daha eğlenceli hale getirmektedir. Belki de bazılarımız için sadece ortamı yoklamak, kolaçan etmektir. Sebebiniz ne olursa olsun öyle ya da böyle çoğumuzun yolu sohbet ortamlarına geçmiştir. Belki memnun kalmışızdır, ve bu ortamlara  girmeye devam etmişsinizdir.

Belki de memnun kalmayarak bir daha sohbet sitesine girmemek üzere kendi kendinize karar almışsınız dır. www.duyguyerim.net sizlere en güzelinin garantisini vermektedir.Kısacası sizlerin de zevk ve renklerinize uygun bir sohbet sitesi isek, ve bunu deneyerek görmek isterseniz kapımız sonuna kadar açıktır. Belki bir terapi, belki dostane bir sohbet, belki de hayatınızın aşkı bilemeyiz ne ile karşılaşacağımızı..

belki de hiç memnun kalmadan terk edeceksiniz sohbet sitesini. Ama her ne olursa olsun denemeye ve adım atmaya değer diyorum. www.duyguyerim.net kocaman  eşsiz bir ekibiyle birlikte sizlere sanalda gerçekleri yaşamaya davet ediyor…Sevgi ve esenlikle kalın….)

 

Yazan: ZıLo

Etiketler:

Yorumlar (40 Yorum)

  Ceylan yilmaz

  Zilom başarılarının devamını dilerim canım benim

  Demissin kı Bazı insanlar acıtır..Varlığı acıtır, yokluğu acıtır..Konuşsa acıtır, sussa acıtır…..

  gercekten Öyle zılo vee bu yazın cok anlamlı vee Faydalı dıkaktle okuyan herkes anlar ıcındekı ınce detayı Yrueıgne saglık can

  Sohbet yeriniz çok kaliteli seviyeli ve çok samimi dostluklariniz var hayran kalmamak imkansiz.Emekleriniz için herkese çok tşkler.

  Ayrımın bir anlamı yok herkes eşittir gün birlik beraberlik için de olma zamanıdır.

  Emegine saglık cnm sunucumuzdaki dostluk söz konusu bile olamaz harika bir ortam …..

  Emeğine sağlık cok güzel olmuş

  Sohbet emektir, emek de baş tacıdır. Emeğe sonsuz saygı göstererek aranızda bulunmak bir ayrıcalıktır.

  Ziloooo cok guzel yazmissinya.Kelime secimlerin anlatim tarzin cok profesyonel,cok begendim . İyi ki bizimle birliktesin iyiki seni tanimisiz :*

  Emeğine yüreğine sağlık çok güzel yazmışın 🙂

  Makalede dendiği gibi yakınlarda dertlerse ek birilerini aramak yerine sohbet ortamlarında dertleşip içinizi dökmek istersiniz çoğu zaman bazı insanlar vardır yüzünü görmediğiniz halde size güven verir ve sizi en yakınındaki in anlamadığı dan daha iyi anlar emeğine sağlık zılo

  Ne demiş Carol Bellamy..
  Ve her birimiz, birbirimize ayrımcılık yapmadan davranarak, birbirimizin haysiyetine ve haklarına saygı duyarak kendimiz haklarını uygulayabiliriz.
  Nekadar da doğru demiş 🙂
  Çünkü başarıda kesinlikle renk yoktur.
  Biz bunu http://www.duyguyerim.net de başardık.
  Bizim gerçek milliyetimiz insanlıktır <3

  Yüreğine emeğine sağlık canım Zılo `m

   Yazanda cevaplayanda cok guzel özetlemıs yuregınıze saglık Elıf Zılo Insanlık..

  Biz egrisi dogrusu yanlısi kötüsü iyisi neyse biz bu milletin çocuguyuz.
  Hatta zaman zaman kendime kızdığımda şunu söylüyorum en iyiler en güzeller en dogrular gitti geride kalanların çocuguyuz kalan nesil.bizden ornek alir .
  Dunya bakisim ruhum gonlumen gecen satirlar ruhumu yansitan guzel yasanmisliklar guzel parcadan gecen o dortlük…SÖZDE BEN BIR INSAN OLMAYA GELDİM..
  Tsklerr zilommmmmm …Seni seviyoruz

  Farketmez dini ırkı yeterki insan olsun bu anlayışla seni orda anlayan seni orda karşılayanlar var kimine çok kızarız kimine hayran kalırız belki bir coğunun Adını bile bilmeyiz çünki insan her yerde insandır. hiç bir kimliğe gerek duymadan aynı duyguları yaşarız http://www.duyguyerim.net gercekleri samimi dostlukları ne kadar cok kırılsalarda dağılsalarda şu Özelliği hiç değişmiyor Affedici yanları ile gönül kapılarını hiç kapatmıyorlar.. Şimdilik bunlar Geldi aklıma… ZıLo yüreğine sağlık çok anlamlı olmuş hepimizin dili olmuşsun…

  Bu yazıyı çok beğendim. insan olmalı, merhametli olmalı. ayırım yapmamalı. sevmeli. saymalı hoş görülü olmalı bence de.. 🙂

  yazının tümüne katılıyorum.. sevgi hoşgörü saygı olmalı her zaman 🙂

  çok güzel bir yer başarılarınızın devamını dilerim duyguyerim ailesi…..

  Insanlık önemli Onunla beraber burada sanalda dostluğu da öğrendik yüreğine sağlık

  Yüreğine kalemine sağlık canım..
  Güzel bak güzel gör demiş şair…)

  Yer yüzünün en nankör, canlısı insan o sebeple yapılan her yanlışi sineye çekip tekrarının yasanmamasi için gayret göstermek.

  Din, dil , ırk ayırımı eden kişi kendisini bence herkesten ayırsın.
  Öylesi ilerde seçtiği kişileride ayrıma alır.
  Zahmet çekmeden işine baksın dimi :))))))
  Harika yazım için makale yazarimiza tesekkur eder başarılar dilerim..

  Ağzına yüreğine sağlık 🙂

  karamaske

  zılo cim emeğine yuregine sağlık neguzel yazmışsın.. helal olsun 👏🏽

  ~ Fırat ~

  Makalenin sonunda yazdiqin o samimi cumleleri okurken, bizim toplum deqerlerimizden olan misafirperverlik duyqusunu o kadar quzel bir sekilde ifade etmişsin ki , buraya qelisim ve kalışım en aşikâr orneqi .. Senin varliqin zaten ayricaliktir Zılo .. Kalemin kavi olsun Xuşke ..

  Zilo mm Emeğine yüreğine sağlik güzelimmm Seni de anlatmak gerekirse Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve Temiz bir Kalbin var Teşekürler.. Arkadaşlığa değer veren güvelir ve kaliteli zaman geçirebileceğiniz tek adres Duyguyerim.net Teşekürler

  Emeğine sağlık zılo mm devamı daim olsun canım keyifle okudum yazına ek olarak şunları yazmak isterim … Bizler aslında belli bir bedene sahip olmayı bir can taşımayı insanlık için gerekli görüyoruz. Belki baktığımızda yanlışta sayılmaz. Ama işin maneviyatına yöneldiğimizde insan olmanın sadece et, kemik ve ruhtan ibaret olmadığını alenen görmekteyiz. İnsanı insan yapan aslında onun değerleridir. İnsanı insanlıktan çıkaran da değerlerinden kopmasıdır malesef..

  Evet arkadaşlar gerçekten sizden istediğim buydu ben isterdim ki herkes bu tür yazıları kale alıp hayatında canlandırmasını … Gel Gorki yeni nesil yani Z kuşağı uzun versiyonlu yazı şiir makale vs okumaktan aciz… Her zman dediğim ve diyeceğim ortada bir emek varsa uzun kısa farketmez okuyun arkadslar çünkü kimse yaşamadan yazamaz bunu unutmayın… Çok teşekkür ederim Fırat abicim bunuda söylemek isterim hayatta Fırat abim gibi kıymetli büyüklerim olmazsa özümü özgüvenli bir şekilde anlatamadım eizlerinde payı var okuyan yureklerinize sağlık hep beraber güzel şeyler başarmak ümidiyle…)

  Zılo m çok güzel bir makale olmuş emeğine sağlık harika bir ortam kaliteli insalar .

  “Her şeye rağmen Bazı insanlar İy iki Var!!Asıl mesele insan olabilmektir.” Ne guzel ifade etmissin canim kalemine emegine yuregine saglik. Insanin oldugu her yerde eksiklik kusur mutlaka olacak ama onemli olan geriye donup baktigimizda iyiki diyebilmek.. 👏👍💕💗

  Zılo abemmm öncelikle iyi ki varsın klavyene ve yüreğine sağlık çok güzel bir anlatım olmuş 🙏🙏

  Zılom emeğine yüreğine saglik canım benim. Dini ,dili ,rengi,her ne olursa olsun. Mademki insanız Saygımız vardır.Bunu Ayrıştıran, insan denmez zaten .

  biz hiç bir zaman ayrımcı olmadık olmayacağız.. emeğinize sağlık

  Sevgili Zılocum yureginden dökülenleri çok guzel yansitmişsin.Huzur dolu bir ortamda bu güzellikleri sizlerle paylaşmak büyük keyif. Merakla bekliyoruz bi sonraki makalelerinide emek veren güzel yüregine saglik ..

  nefrettt

  emegine yuregine saglık gercekten cok güzel anlatmıssın… devamı nı sabırsızlıla bekliyoruz canım arkadasım :))

  Başarılarının devamını diliyorum sevgili hemşom.. Muhteşem bir yazı fevkalede

  Karşındaki insan kırılır mı üzülür mü diye düşünmeden konuşan insanlar hep can acıtır.. bazen susmak en güzel cevap olacağını bilmeyen insanlarda sadece yorar…
  Emeğinize sağlık.

  Tek kelime ile harika

  Çok anlamlı bir makale olmuş tabi anlayabilene.
  Emeğine sağlık olsun

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet Siteleri İnsanlık - Sohbet Siteleri

Chat Odaları Sohbet Odaları Sohbet Siteleri